• Polski
  • English
2023-11-21

Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych

Szkolenia Serwisanta Urzadzen Terminalowych

Szkolenia Serwisanta Urzadzen Terminalowych

Szkolenia Serwisanta Urzadzen Terminalowych

 

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie realizacji projektu o nazwie "Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych". 

Ten projekt jest możliwy dzięki darowiźnie Gdańskiej Fundacji Rozwoju Gospodarczego w ramach programu "Edukacja dla biznesu." Nasz projekt realizowany jest we współpracy z dwiema renomowanymi firmami terminalowymi: BCT w Gdyni oraz LKK, co stanowi znaczący wkład w jego sukces. Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego współfinansuje naszą inicjatywę, umożliwiając w ten sposób rozwijanie umiejętności i kwalifikacji młodych ludzi.

W pierwszej grupie naszych uczestników znajdują się uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gdyni oraz Powiatowego Centrum Kształcenia i 

Ustawicznego w Pucku. Ci młodzi ludzie przeszli test wiedzy podstawowej i wyrazili zainteresowanie pracą w specjalizacji serwisanta urządzeń terminalowych. Celem projektu jest dostarczenie uczestnikom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w dynamicznym środowisku terminali kontenerowych. 

Dzięki zaangażowaniu PARTNERÓW mamy pewność, że to szkolenie przyczyni się do dalszego rozwoju kariery zawodowej młodych ludzi oraz przyczyni się do rozwoju lokalnej gospodarki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza inicjatywa zakończyła się sukcesem i realizacją tego projektu. Już teraz widzimy jego potencjał do tworzenia w przyszłości podobnych inicjatyw w branży terminalowej.

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram