• Polski
  • English
2023-10-05

OT Port Gdynia

spotkanie OT Port Gdynia

Ostatnie spotkanie z Panami Jerzym Majewskim, Prezesem OT Port Gdynia Sp. z o.o. oraz Adamem Daszczyńskim, Członkiem Zarządu tej renomowanej spółki, z pewnością zasługuje na wyjątkowe podkreślenie.

OT Port jest znaczącym w całym regionie Bałtyku, uniwersalnym terminalem portowym obsługującym zarówno ładunki masowe jak i drobnicowe. Dzięki naszej współpracy może rozwijać się mając zabezpieczone zaplecze kadrowe.

Dzięki darowiźnie OT Port Gdynia Sp. z o.o., dla Fundacji FLY, z która współpracujemy w dziedzinie szkoleń operatorskich dla uchodźców z Ukrainy i osób zagrożonych bezrobociem, udało nam się dostarczyć na rynek pracy kolejną grupę wykwalifikowanych pracowników, co jest niezwykle istotne dla pracodawców portowych i dla naszego regionu.

Jesteśmy głęboko wdzięczni Panom Majewskiemu i Daszczyńskiemu za ich wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyli. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie kontynuowana w duchu owocności i wzajemnej korzyści.

Dziękujemy raz jeszcze i oczekujemy na dalsze, owocne etapy naszej współpracy z OT Port Gdynia Sp. z o.o.

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram