• Polski
  • English

Dlaczego CNK?

Dlaczego My?

Bezpieczeństwo i komfort

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort kursantów podczas szkoleń.

Zmniejszone ryzyko wypadków

Korzystanie nowoczesnych symulatorów zapewnia zmnieszenie ryzyka wypadków podczas szkoleń.

Szybsze przyswajanie wiedzy

Oferowany przez nasz spsób szkoleń poprzez symulatory VR zapewnia szybsze przyswajanie wiedzy.

Różnorodne warunki szkolenia

Dzięki symulatorom VR możemy zaprogramować zmnienne warunki szkolenia.

Raport indywidualnych predyspozycji

Oferujemy badanie indywidualnych predyspozycji do wykonywania zawodu.

Szkolenie w zakresie sprzętu ASC i RC

Szkolimy kursantów w zakresie sprzętu ASC i RC.

Konfigurowalne scenariusze i warunki

Możemy zaprogromować nie tylko różne warunki podczas szkolenia, ale również różne scenariusze doprowadzające do tych warunków.
Sprawdź naszą aktualną ofertę i promocje
Oferta

Dodatkowo

Praca

Prowadzimy rekrutację w trybie ciągłym na stanowiska: Operator żurawia wieżowego, Operator suwnicy RTG, Sztauer - Trymer, Hakowy, Cumownik, Operator wózków jezdnych - widłowych, Operator podestów ruchomych, Operator żurawia i inne. Wyślij nam swoje CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kient biznesowy

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania oferty biznesowej. Szkolimy nowych i dotychczasowych pracowników, weryfikujemy i oceniamy umiejętności. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne, dedykowane plany szkoleniowe, a także przeprowadzić szkolenia grupowe u klienta.
Więcej

Klient indywidualny

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów i szkoleń CNK. Oferujemy profesjonalną obsługę, załatwiamy wszystkie formalności w tym egzaminy przed UDT i TDT. Kursy i szkolenia prowadzimy w tradycyjny sposób wzbogacony o technologię symulacji w wirtualnej rzeczywistości VR co korzystnie wpływa na postępy nauki i umiejętności. Dla kursantów mamy propozycje pracy w kraju i za granicą.
Więcej
coggraduation-hatuserlaptoplaptop-phonechart-barsbriefcasemenuchevron-down-circlelayerssort-amount-asc linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram