7 sierpnia 2022

Ogłoszenie Wykładowca

Wykładowca/Instruktor Obsługi Żurawia wieżowego / i Urządzeń Transportu Bliskiego

14 lipca 2022

Szkolenia dla uchodźców z Ukrainy

Dzięki donatorom możemy wyszkolić drugą grupę uchodźców z Ukrainy na operatorów suwnic.

7 czerwca 2022

Techno Wtorek

Gratulujemy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i jej prezesowi Przemysławowi Sztanderze jubileuszu 25-lecia. 

8 maja 2022

Szkolenia dla uchodźców z Ukrainy

Apelujemy o wsparcie naszej inicjatywy, przez każdego komu jest bliska idea usamodzielnienia się uchodźców wojennych.

29 kwietnia 2022

Kurs Żurawia wieżowego w technologii symulacji VR – CNK i Maukran

Kurs na Żurawia wieżowego realizowany jest w części praktycznej częściowo na symulatorze VR (wirtualna rzeczywistość), na którym odbywają się szkolenia i kursy zawodowe dla operatorów żurawi wieżowych organizowane wspólnie przez firmę Maukran i CNK.

28 kwietnia 2022

CNK na 19 Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2022

Byliśmy na 19 Środkowopomorskich Targach Pracy w Koszalinie. Było ok 40 wystawców, głównie z regionu zachodnio pomorskiego. Zaprezentowaliśmy ofertę szkoleń prowadzonych w CNK, również w technologii VR. Oferowaliśmy również możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia w przemyśle portowym przez LKK.

21 kwietnia 2022

Spotkanie z uchodźcami z Ukrainy w ramach współpracy z Fundacją Fly

W dniu 20.04.2022 w Gdańsku w hotelu Golden Tulip odbyło się spotkanie informacyjno – prezentacyjne dla uchodźców z Ukrainy w ramach współpracy CNK z Fundacją Fly. Na spotkaniu przedstawiliśmy możliwości i szanse na pozyskanie pracy w sektorze portowym, pozyskanie i podniesienie kwalifikacji zawodowych. Po spotkaniu liczne grono zainteresowanych uczestniczek przetransportowaliśmy do naszego centrum szkoleniowego w Gdańsku w celu prezentacji symulatora VR, na którym w CNK prowadzone są szkolenia zawodowe. Panie miały możliwość ocenienia zdolności do pracy w zawodach portowych co pozwoliło im ocenić swoje predyspozycje i podjąć decyzje odnośnie kursu i w najbliższej przyszłości podjęcia pracy w polskich portach.

19 kwietnia 2022

Kurs na Operatora suwnicy placowej RTG na symulatorze VR

Kurs na Operatora suwnicy placowej RTG realizowany jest w części praktycznej częściowo na symulatorze VR (wirtualna rzeczywistość).

14 kwietnia 2022

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy zespół CNK!

Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego!

13 kwietnia 2022

Kurs Żurawia wieżowego na symulatorze VR

Kurs na Żurawia wieżowego realizowany jest w części praktycznej częściowo na symulatorze VR (wirtualna rzeczywistość), na którym odbywają się szkolenia i kursy zawodowe dla operatorów żurawi wieżowych organizowane wspólnie przez firmę Maukran i CNK.

11 kwietnia 2022

CNK na WindEurope w Bilbao 2022

CNK reprezentowane przez Prezesa Tomasza Lisieckiego wzięło udział w corocznym wydarzeniu WindEurope w Bilbao w dniach 5-7 kwietnia 2022, celem jest pozyskanie nowych możliwości w sferze szkoleniowej dla branży morskiej energetyki wiatrowej.

30 marca 2022

CNK na konferencji Prometeus

W dniu 24 marca 2022r uczestniczyliśmy w konferencji Prometeus zorganizowanej przez Politechnikę Gdańską i BSSC.

28 marca 2022

Професійні курси та навчання – робота в порту

Професійне навчання та професійні курси. Курси та навчання в таких галузях: порт, будівництво, логістика, транспорт, офшор.

21 marca 2022

Pomorskie pomaga obywatelom Ukrainy w pozyskaniu pracy

CNK w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Gdyni uczestniczy w akcji “Pomorskie pomaga obywatelom Ukrainy w pozyskaniu pracy”.

14 marca 2022

Żuraw szynowy w rozszerzonej rzeczywistość AR

Aplikacja w rozszerzonej rzeczywistości (AR) CNK, prezentująca Żurawia szynowego.

9 marca 2022

Suwnica nabrzeżowa STS w rozszerzonej rzeczywistość AR

Aplikacja w rozszerzonej rzeczywistości (AR) CNK, prezentująca Suwnicę nabrzeżową STS.

25 lutego 2022

Solidarni z Narodem Ukrainy!

Duchem i myślami jesteśmy z Wami, wytrwałości dzielny, niepodległy narodzie Ukraiński!

23 lutego 2022

Bezpłatne szkolenia zawodowe organizowane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną

Serdecznie zapraszam osoby pracujące lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych organizowanych przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną. 

21 lutego 2022

Suwnica placowa RTG w rozszerzonej rzeczywistość AR

Zapraszamy na wirtualny spacer po urządzeniach portowych w technologii rozszerzonej rzeczywistości AR stosowanej w kursach i szkoleniach zawodowych w Centrum Nowych Technologii (CNK).

18 lutego 2022

CNK na targach BUDMA & INTERMASZ 2022

Centrum Nowych Kompetencji z wizytą na trzydziestej edycji specjalistycznych targów poznańskich BUDMA & INTERMASZ 2022, a na nich spotkania biznesowe z lokalnymi i zagranicznymi producentami i dostawcami specjalistycznego sprzętu budowlanego, logistycznego i transportowego, zaawansowane rozmowy o współpracy w zakresie szkoleń operatorów z użyciem technologii symulacji VR+AR między innymi z WIMAC CRANE, Wacker Neuson , Heli, Toolmex Truck, JEKKO, JCB Interhandler.

14 lutego 2022

Spotkanie przedstawicieli pomorskich hubów działających w ramach Bałtyckiego Klastra Morskiego i Kosmicznego – Fit for 55

Niebieska gospodarka ma być zielona. Bałtyckie huby przechodzą do działania. Koordynatorzy wydali komendę „Cała naprzód”.

11 lutego 2022

Wirtualny spacer po porcie w technologii AR

Zapraszamy na wirtualny spacer po porcie w technologii rozszerzonej rzeczywistości AR stosowanej w kursach i szkoleniach zawodowych w Centrum Nowych Technologii (CNK)

9 lutego 2022

Dofinansowanie na podniesienie kwalifikacji zawodowy – KFS 2022

Trwa nabór wniosków do programu KFS 2022

7 lutego 2022

Praca dla Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Zapraszamy do pracy w Centrum Nowych Kompetencji Sp.zo.o. (CNK)

2 lutego 2022

CNK i Hutchison Ports Gdynia (GCT) dla WOŚP 2022

Hutchison Ports Gdynia (GCT) razem z Centrum Nowych Kompetencji mają do zaoferowania niepowtarzalną przygodę, jaką jest możliwość odbycia pod okiem doświadczonych instruktorów szkolenia w obsłudze wozu typu Reachstacker. Szkolenie odbędzie się na symulatorze w technologii Virtual Reality (VR),  a następnie uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił pod okiem instruktora na prawdziwej maszynie na terminalu GCT w Porcie Gdynia. Dodatkowo oferujemy możliwość odbycia wycieczki po terenie terminalu i zapoznania się ze specyfiką jego pracy.

31 stycznia 2022

Pracownicy na wagę złota – Namiary na Morze i Handel (02/2022)

Czy rzeczywiście dzisiaj pracownik portowy jest na wagę złota? 

26 stycznia 2022

Technologia rozszerzonej rzeczywistości AR w kursach i szkoleniach CNK

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) w CNK możesz zapoznać się z warunkami panującymi w porcie oraz sprzętem wykorzystywanym w logistyce portowej, co w znacznym stopniu przyspiesza proces nauki i orientacji na terenie przyszłego miejsca pracy.

19 stycznia 2022

Szkolenia i kursy zawodowe z wykorzystaniem symulacji w technologii VR

Centrum Nowych Kompetencji (CNK) to nowoczesne centra szkoleniowe w Gdańsku i Gdyni, w których nabędziesz uprawnienia do operowania specjalistycznym sprzętem wykorzystywanym w branżach: portowej w tym offshore, budowlanej, logistycznej i transportowej.

14 stycznia 2022

Kursy w technologii symulacji VR, jak to działa?

Centrum Nowych Kompetencji (CNK) w Gdyni prezentuje innowacyjny symulator VR do prowadzenia profesjonalnych szkoleń w branży portowej, offshore, logistycznej i transportowej. Zapraszamy do współpracy!

10 stycznia 2022

Kursy zawodowe za FREE z PSSE – Operator wozu kontenerowego Reach Stacker (RS)

Zapraszamy wszystkich chętnych nabyciem lub podniesieniem kompetencji zawodowych na kursy zawodowe za FREE!

10 stycznia 2022

Kursy zawodowe za FREE z PSSE – Operator żurawia portowego

Zapraszamy wszystkich chętnych nabyciem lub podniesieniem kompetencji zawodowych na kursy zawodowe za FREE!

10 stycznia 2022

Kursy zawodowe za FREE z PSSE – Operator suwnicy RTG

Zapraszamy wszystkich chętnych nabyciem lub podniesieniem kompetencji zawodowych na kursy zawodowe za FREE!

29 grudnia 2021

Zawarcie umowy pomiędzy Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną i CNK

Z przyjemnością informujemy o zawarciu umowy pomiędzy Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Centrum Nowych Kompetencji (CNK).  Umowa realizowana jest w ramach programu „Kompetencje Przemysłu Przyszłości” realizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną i dotyczy świadczenia usług szkoleniowych „Kurs na kwalifikacje operatora suwnic placowych RTG”, „Kurs Reach Stacker – obsługa urządzeń do manipulacji kontenerami”, i „Kurs na kwalifikacje operatora żurawia portowego” dla 30 mieszkańców województwa pomorskiego w wieku aktywności zawodowej, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

28 grudnia 2021

Wykorzystanie technologii symulacji w wirtualnej rzeczywistości VR w szkoleniu pracowników

Korzystanie z technologii VR do szkolenia pracowników szybko nabiera tempa. Ta metoda pozwala zanurzyć się w każdą sytuację, którą pracownicy mogą napotkać na swojej drodze. Tylko jeden błąd pracownika może wyrządzić szkodę całej firmie, jej finansom albo jej reputacji. Konsekwencje mogą być różne: od negatywnej opinii o pracy firmy w sieciach społecznościowych po śmierć osoby w pracy. Dalej dowiesz się, w jaki sposób technologia VR może zapobiegać przed takimi sytuacjami.

24 grudnia 2021

Centrum Nowych Kompetencji. Rozmowa z Prezesem Tomaszem Lisieckim

Czym jest i jak powstało Centrum Nowych Kompetencji?

22 grudnia 2021

Życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym partnerom biznesowym, współpracownikom i kursantom pragniemy życzyć pełnych radości i spokoju świąt. Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.Wszelkiej pomyślności, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

22 grudnia 2021

Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz zdobyć nowe lub podnieść obecne kwalifikacje?

Polecamy kursy i uprawnienia Operatora żurawia wieżowego.Zapewniamy zatrudnienie dla najlepszych w Polsce i za granicą. 

22 grudnia 2021

SZCZYT KLIMATYCZNY COP26 i JEGO KONSEKWENCJE zorganizowany przez Grupę Technologiczną ASE

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w seminarium „SZCZYT KLIMATYCZNY COP26 i JEGO KONSEKWENCJE” zorganizowany przez ASE – Grupa Technologiczna ASE teraz mamy większą świadomość bezprecedensowej skali zmian, która nas czeka. Centrum Nowych Kompetencji/New Competencies’​ Center wie jakie kompetencje zdobyć i jakich narzędzi używać, by być częścią zmian i sukcesu.

2 kwietnia 2020

Zapraszamy do szkolenia na żurawie wieżowe

Serdecznie zapraszamy na szkolenia na żurawie wieżowe.