• Polski
  • English
2022-01-26

Technologia rozszerzonej rzeczywistości AR w kursach i szkoleniach CNK

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) w CNK możesz zapoznać się z warunkami panującymi w porcie oraz sprzętem wykorzystywanym w logistyce portowej, co w znacznym stopniu przyspiesza proces nauki i orientacji na terenie przyszłego miejsca pracy.

CNK prowadzi profesjonalne szkolenia i kursy zawodowe, głównie w branży: portowej, budowlanej, logistycznej, transportowej i offshore.

Prowadzimy kursy i szkolenia specjalistyczne z wykorzystaniem klasycznych metod wzbogaconych o innowacje z wykorzystaniem technologii symulacji w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości VR+AR.

Pomagamy w zdobyciu nowych kwalifikacji zawodowych, nowych umiejętności oraz znalezieniu nowej pracy.

Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym metodom szkoleniowym takim jak VR (wirtualna rzeczywistość) uczymy w sposób bezpieczny i profesjonalny nowych zawodów operatora urządzeń portowych, budowlanych, logistycznych i offshore.

Oto niektóre z kursów i szkoleń zawodowych: Operator żurawia wieżowego, Operator suwnicy RTG, Sztauer - Trymer, Hakowy, Cumownik, Wózki jezdne - widłowe, Operator podestów ruchomych, Operator żurawia HDS i inne.

 

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram