• Polski
  • English
2022-01-19

Szkolenia i kursy zawodowe z wykorzystaniem symulacji w technologii VR

Centrum Nowych Kompetencji (CNK) to nowoczesne centra szkoleniowe w Gdańsku i Gdyni, w których nabędziesz uprawnienia do operowania specjalistycznym sprzętem wykorzystywanym w branżach: portowej w tym offshore, budowlanej, logistycznej i transportowej.

Nasze centra szkoleniowe dysponują innowacyjnymi symulatorami wykorzystującymi technologię wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości VR+AR. Z pomocą symulatorów VR+AR prowadzimy w komfortowych warunkach kursy zawodowe kończące się stosownym egzaminem i uzyskaniem uprawnień.

Technologia symulacji w wirtualnej rzeczywistości VR daje wiele korzyści dla kursanta i przyszłego pracodawcy, pozwala na przećwiczenie sytuacji kryzysowych w tym możliwych konsekwencji najczęstszych wypadków co pozwala wyeliminować podobne zdarzenia w praktyce podczas operowania rzeczywistym urządzeniem mechanicznym z realnymi ładunkami.

Dodatkowo technologia symulacji w VR pozwala na badanie i ocenę predyspozycji do danego zawodu, przy tym nie ponosząc pełnego kosztu kursu zawodowego (szczegóły).

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji!

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram