• Polski
  • English
2024-03-04

Podsumowanie Projektu Serwisanci

Zdjęcia ze szkolenia Serwisanci

Centrum Nowych Kompetencji z sukcesem kończy projekt "Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych"!

 

Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o.o. w Gdyni z dumą ogłasza zakończenie projektu "Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych", realizowanego we współpracy z Baltic Container Terminal w Gdyni oraz Gdańską Fundacją Rozwoju Gospodarczego.

 

Cel projektu:

Celem projektu było stworzenie i przeprowadzenie kompleksowych szkoleń, mających na celu przygotowanie młodych ludzi do pracy w charakterze serwisanta urządzeń terminalowych. Program obejmował zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne umiejętności niezbędne do obsługi i naprawy nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych w terminalach kontenerowych.

Serwisanci

Partnerstwo:

Sukces projektu był możliwy dzięki zaangażowaniu i współpracy trzech kluczowych partnerów:

A - Centrum Nowych Kompetencji: odpowiedzialne za opracowanie programu szkoleniowego i jego realizację.

B - Baltic Container Terminal: zaangażowany w merytoryczne wsparcie projektu oraz udostępnienie nowoczesnego zaplecza technicznego do przeprowadzenia szkoleń praktycznych.

C - Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego: która dofinansowała projekt w ramach programu "Edukacja dla biznesu".

Rezultaty:

W ramach projektu zrealizowano szereg szkoleń, w których udział wzięło łącznie 24 osoby. Uczestnicy zdobyli szeroką wiedzę i umiejętności z zakresu:

  1. Elektryki i elektroniki
  2. Mechaniki
  3. Hydrauliki
  4. Pneumatyki
  5. Sterowania PLC
  6. Obsługi i naprawy urządzeń terminalowych

szkolenie w ramach serwisanci

Korzyści:

Projekt "Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych" przyniósł szereg korzyści zarówno dla uczestników, jak i partnerów:

  1. Uczestnicy: zdobyli cenne umiejętności, które znacząco zwiększają ich szanse na zatrudnienie w branży terminalowej.
  2. Baltic Container Terminal: uzyskał możliwość pozyskania grupy wykwalifikowanych kandydatów do pracy w charakterze serwisantów.
  3. Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego: przyczyniła się do rozwoju lokalnego rynku pracy i wzrostu konkurencyjności regionu.

 

Podsumowanie:

Projekt "Szkolenia przygotowujące do funkcji Serwisanta urządzeń terminalowych" jest doskonałym przykładem udanej współpracy biznesu, edukacji i samorządu. Stanowi on również wzór do naśladowania dla innych inicjatyw mających na celu kształcenie młodych ludzi w odpowiedzi na realne potrzeby rynku pracy.

 

Plany na przyszłość:

Centrum Nowych Kompetencji planuje kontynuację projektu w kolejnych latach, aby jeszcze więcej osób mogło skorzystać z tej unikalnej możliwości zdobycia kwalifikacji w branży terminalowej.

Szkolenie serwisanci

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram