• Polski
  • English
2023-09-20

Wspólna Inicjatywa

Wspólna inicjatywa naszej firmy, Przedsiębiorstwa Przeładunku Paliw Płynnych NAFTOPORT Sp. z o.o. i Fundacji Inspirujące Przykłady "Kwalifikacje Portowe dla Szkół Średnich"

 

Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych NAFTOPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku we współpracy z Fundacją Inspirujące Przykłady zrealizowało projekt o nazwie "Kwalifikacje Portowe dla Szkół Średnich". Projekt ten ma na celu przygotowanie młodych adeptów do pracy w portach Trójmiasta, umożliwiając im zdobycie niezbędnych kwalifikacji zawodowych oraz cennych doświadczeń w dziedzinie operacji portowych.

 

Celem przedsięwzięcia jest nie tylko przygotowanie młodych ludzi do pracy w portach Trójmiasta, ale także zachęcenie ich do rozwoju zawodowego w sektorze, który pełni kluczową rolę w gospodarce regionu. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w edukację i szkolenie przyszłych operatorów portowych oraz z partnerskiej współpracy z Fundacją Inspirujące Przykłady.

 

Projekt "Kwalifikacje Portowe dla Szkół Średnich" to krok w stronę budowania lepszej przyszłości dla młodego pokolenia, dając im możliwość zdobycia cennych kwalifikacji zawodowych i realizacji swoich marzeń zawodowych w fascynującym świecie portów Trójmiasta.

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram