• Polski
  • English
2022-12-11

Dynamiczny wzrost branży portowej

Dynamiczny wzrost branży portowej, zmiany technologiczne w jej obszarze, a jednocześnie brak wykwalifikowanej kadry to główne wyzwania z jakimi mierzy się ta gałąź gospodarki.

W obliczu tych wyzwań ważnym aspektem jest przedstawienie uczniom szkół średnich firm z branży portowej i logistycznej jako atrakcyjnego miejsca pracy.

Głównym założeniem projektu podnoszącego kwalifikacje uczniów techników, realizowanego przez Fundację Inspirujące Przykłady wraz z Centrum Nowych Kompetencji jest przygotowanie uczestników do wymagań współczesnego rynku pracy, a także przedstawienie możliwości jakie niesie za sobą zdobycie odpowiednich kwalifikacji.

Uczniom oferujemy bezpłatne szkolenia na jednym z trzech dostępnych urządzeń:

- wózek widłowy,

- suwnica RTG,

- Reach Stacker – wóz do manipulacji kontenerami

Podczas spotkań, które będą odbywać się w szkołach, chcemy przybliżyć nasz projekt, przedstawić możliwości, jakie daje praca w portach i na terminalach oraz zaprezentować firmy, które razem z nami zaangażowały się w ten projekt.

Projekt przeznaczony jest dla pełnoletnich uczniów ostatnich klas techników.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu 570 560 950 oraz na stronę www.cnkom.pl

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram