• Polski
  • English
2022-11-10

ZEVinnovation Project Workshop in Poland

W dniach 12-14 października w Gdańsku i Gdyni odbyły się warsztaty w ramach projektu ZEVInnovation 3 days Workshop in Poland. Firmy z Polski, Norwegii i Chorwacji zaprezentowały swój potencjał produkcyjny i usługowy podczas dwóch warsztatów.

Warsztaty poprowadził Marek Grzybowski, Prezes Zarządu Bałtyckiego Klastra Morskiego i Kosmicznego. W spotkaniu uczestniczyły CTT i IRR z Chorwacji oraz Vinco i ÅKP z GCE Blue Maritime Cluster Norway. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Elmech, Biproraf, Projmors oraz CNK/LKK i ASE Group, członkowie Bałtyckiego Klastra Morskiego i Kosmicznego.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz symulator wykorzystywany do szkoleń operatorów suwnic, żurawi i reachsatckera. Jako wisienkę na torcie pokazaliśmy nad czym teraz pracujemy, czyli symulator Crew Transfer  Vessel do szkoleń skipperów.

 


ZEVinnovation Project Workshop in Poland –
ZEVInnovation Project 3 days Workshop in Poland was held in Gdańsk and Gdynia, from 12 to 14 October 2022. Companies from Poland, Norway and Croatia presented their production and service.
menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram