• Polski
  • English
2022-04-21

Spotkanie z uchodźcami z Ukrainy w ramach współpracy z Fundacją Fly

W dniu 20.04.2022 w Gdańsku w hotelu Golden Tulip odbyło się spotkanie informacyjno - prezentacyjne dla uchodźców z Ukrainy w ramach współpracy CNK z Fundacją Fly. Na spotkaniu przedstawiliśmy możliwości i szanse na pozyskanie pracy w sektorze portowym, pozyskanie i podniesienie kwalifikacji zawodowych. Po spotkaniu liczne grono zainteresowanych uczestniczek przetransportowaliśmy do naszego centrum szkoleniowego w Gdańsku w celu prezentacji symulatora VR, na którym w CNK prowadzone są szkolenia zawodowe. Panie miały możliwość ocenienia zdolności do pracy w zawodach portowych co pozwoliło im ocenić swoje predyspozycje i podjąć decyzje odnośnie kursu i w najbliższej przyszłości podjęcia pracy w polskich portach.

Niebawem kolejne tego typu inicjatywy, o których będziemy informować na bieżąco.

W CNK prowadzimy kursy i szkolenia zawodowe: Operator żurawia wieżowego, Operator suwnicy RTG, Sztauer - Trymer, Hakowy, Cumownik, Wózki jezdne - widłowe, Operator podestów ruchomych, Operator żurawia HDS i inne.

Zapraszamy do współpracy!

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram