• Polski
  • English

Kursy i Szkolenia Zawodowe 

Program Kursów i Szkoleń

Szeroka oferta kursów i szkoleń zawodowych.

Dla operatorów sprzętu portowego, budowlanego, logistycznego i offshore.

CIĄGNIK TERMINALOWY

Kurs na Operatora ciągnika terminalowego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem stosownych uprawnień.

ŻURAW SZYNOWY

Kurs na Operatora żurawia szynowego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

PODEST RUCHOMY

Kurs na Operatora podestu ruchomego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

ŻURAW WIEŻOWY

Kurs na Operatora żurawi wieżowych obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

ŻURAW SAMOJEZDNY

Kurs na Operatora żurawia samojezdnego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

ŻURAW PRZENOŚNY i HDS

Kurs na Operatora żurawia przenośnego i HDS obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

WÓZEK ZE ZMIENNYM WYSIĘGIEM

Kurs na Operatora wózka ze zmiennym wysięgiem obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

SZTAUER

Kurs na pracownika obsługi przeładunków w portach na stanowisko Sztauer.

ŻURAW POKŁADOWY

Kurs na Operatora żurawia pływającego lub pokładowego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

ŻURAW PŁYWAJĄCY

Kurs na Operatora żurawia pływającego lub pokładowego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

Crew Transfer Vessel (CTV)

Specjalistyczne szkolenie dla kapitanów statków Crew Transfer Vessel (CTV) obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne.

WÓZ KONTENEROWY - REACH STACKER

Kurs na Operatora wozu kontenerowego – Reach Stacker obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

SUWNICA PLACOWA (RTG)

Kurs na Operatora suwnicy placowej (RTG) obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

SUWNICA NABRZEŻOWA - KONTENEROWA (STS)

Kurs na Operatora suwnicy nabrzeżowej – kontenerowej (STS) obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

WÓZEK WIDŁOWY

Kurs na Operatora wózka widłowego obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, kończy się egzaminem państwowym i wydaniem stosownych uprawnień.

0
+
Skutecznych rekrutacji
0
+
Przeszkolonych operatorów
0
+
Specjalizacje
0
+
Kursów zawodowych
Sprawdź naszą aktualną ofertę i promocje
Oferta

Kurs za „Free”

Tak, to możliwe, skontaktuj się z nami w celu ustalenia aktualnej propozycji refinansowania kursów i szkoleń zawodowych z programów lokalnych i unijnych. Współpracujemy z licznymi organizacjami realizującymi dotacje, dopłaty i refinansowanie dla osób chcących nabyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

REFERENCJE

OPTILUM

Chwaszczyno, wrzesień 2023
referencje Optilum

HUTCHINSON PORTS, GDYNIA

Gdynia, kwiecień 2023
referencje HutchisonPorts

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

UNIA EUROPOJSKA

Gdańsk, kwiecień 2023
referencje Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

UNIA EUROPOJSKA

Gdynia, styczeń 2023
referencje Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego