• Polski
  • English
2021-12-29

Zawarcie umowy pomiędzy Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną i CNK

Z przyjemnością informujemy o zawarciu umowy pomiędzy Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Centrum Nowych Kompetencji (CNK).

Umowa realizowana jest w ramach programu „Kompetencje Przemysłu Przyszłości” realizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną i dotyczy świadczenia usług szkoleniowych „Kurs na kwalifikacje operatora suwnic placowych RTG”, „Kurs Reach Stacker - obsługa urządzeń do manipulacji kontenerami”, i „Kurs na kwalifikacje operatora żurawia portowego” dla 30 mieszkańców województwa pomorskiego w wieku aktywności zawodowej, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenia przeprowadzi Centrum Nowych Kompetencji (CNK), pomorska firma specjalizująca się w kursach i szkoleniach zawodowych dla branży portowej, budowlanej, logistycznej i offshore, prowadzonych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii symulacji w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości VR+AR.

Cieszymy się ze współpracy!

Osoby kwalifikujące się do programu „Kompetencje Przemysłu Przyszłości” odbędą kursy BEZPŁATNIE!  

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna: https://www.strefa.gda.pl

Centrum Nowych Kompetencji (CNK): https://cnkom.pl

menuchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram